Opatření ke zvýšení bezpečnosti v MŠ

Naše mateřská škola je vybavena novým zabezpečovacím systémem, který je instalován v celé budově i na zahradě.

Do budovy i na zahradu mají příchozí osoby vstup povolen pouze po předchozím ohlášení elektronickým vrátníkem opatřeným videokamerami.

Po aktivaci vrátníka příslušným tlačítkem (školka, kuchyně) je každý povinen se představit , označit důvod návštěvy a dívat se do kamery.

Žádám všechny zaměstnance, děti, rodiče a ostatní osoby, aby v žádném případě svévolně při příchodu či odchodu nevpouštěli nikoho do budovy či na zahradu a dbali o důkladné zavírání vchodových dveří a vrat-zavírají se samy, ale když je otevřete dokořán, drží v otevřené poloze. Je tedy třeba zkontrolovat, zda se dveře začnou zavírat.

Důrazně zakazuji všem jakoukoli manipulaci se zabezpečovacím mechanismem.